Nápověda pro zaměstnavatele

 1. Registrujte se jako zaměstnavatel
 2. V administraci vyberte Objednávky a faktury -> Nová objednávka a kliknutím na tlačítko Objednat u vybrané položky dokončíte objednávku.
 3. Stáhněte si proforma fakturu, na základě které provedete úhradu objednaných služeb.

Služby budou aktivovány po přijetí úhrady. Informace o aktivaci obdržíte emailem. Pokud byla objednána inzerce a nemáte aktivní inzertní služby z předchozí objednávky, můžete inzerci vložit až po aktivaci objednávky.

Inzerci je možné zadat výhradně přes administraci Inzeráty -> Zadat nový inzerát pouze v případě, že byla aktivována (uhrazena) některá z objednaných služeb umožňující inzerci.

Vzhledem k množství inzerátů doporučujeme objednat inzerci včetně TOPování (přednostní zobrazení inzerátu).

Ano, inzerát lze TOPovat. Takový inzerát se bude po celou dobu zobrazovat na předních pozicích. Vzhledem k množství inzerátů zvýraznění doporučujeme.

V administraci Inzeráty -> Moje inzeráty vyberte inzerát, který chcete TOPovat a klikněte na "Aktivovat TOPování inzerátu" ve sloupci TOPování inzerátu a postupujte podle instrukcí.

Přihlaste se do administrace a klikněte na Správa uchazečů
 
V této sekci můžete spravovat veškeré uchazeče o zaměstnání:
 • schvalovat uchazeče
 • odmítat uchazeče
 • mazat odpovědi
 • komunikovat s registrovanými uchazeči
 • prohlížet uchazečem zaslané dokumenty (životopisy) 

Statistiky počtu zobrazení jednotlivých inzerátů můžete sledovat v administraci Inzeráty -> Moje inzeráty

Proforma faktura je ke stažení v administraci Objednávky v sekci Neuhrazené objednávky a to až do doby než bude objednávka označena za uhrazenou.

Fakturu - daňový doklad si můžete stáhnout v administraci Objednávky a faktury -> Faktury obratem po aktivaci objednaných služeb, tj. po přijetí úhrady proforma faktury.

Přihlaste se do administrace a klikněte na Profil/Logo následně Vybrat soubor a nahrajte jej. Podporovány jsou soubory .JPG, .PNG, .GIF o maximální velikosti 500x500px a 100kB. 

Logo se bude zobrazovat u každého inzerátu.

Registrujte se jako zaměstnavatel takto:

 

 • do políčka Firma napište své jméno a příjmení
 • do políčka napište "88888888"
 • Obor nastavte jakýkoliv

Nemáte-li volné inzertní pozice z předchozích objednávek inzerce, proveďte novou objednávku inzerce. Po přijetí úhrady budou služby aktivovány. V administraci v sekci Inzeráty -> Ukončené inzeráty provedete opětovnou aktivaci inzerátu  s přiřazením inzerátu k objednávce.

 

Pokud byl inzerát TOPován je potřeba objednat i TOPování a následně jej v administaci v sekci Inzeráty -> Moje inzeráty po obnovení zveřejnění inzerátu opětovně TOPovat.