Bezpečnostní technik - Losiná

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Plzeň město
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Požadujeme: znalost legislativy v oblasti BOZP a EMS, osvědčení o odborné způsobilosti zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti dle ZK 309/2006, znalost právních norem a předpisů a legislativy týkajících se BOZP a životního prostředí a v oblasti nakládání s chemickými látkami, znalost MS Office - Excel
Náplň práce: kontrola dodržování legislativy v oblasti BOZP včetně preventivních kontrol na pracovištích, příprava směrnic v BOZP, organizace interních auditů BOZP, vyhledávání rizik v BOZP, spolupráce a koordinace při řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání, zastupování společnosti při jednání se státní správou v oblasti BOZP a EMS, školení a zajišťování odborné přípravy v oblasti BOZP, EMS, zajišťování vedení a aktualizace environmentálních aspektů, procesů ve společnosti a stanovení programů EMS a BOZP
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, bonusové odměny, závodní stravování

Kontaktní jméno:
Silvie Škalová

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Plzeň-město - Skladník

mzda CZK 18000.00 za měsíc
Lokalita Plzeň město
Pro naši prodejnu s autopříslušenstvím hledáme skladníka. Náplň práce: příjem zboží a kontrola množství dle dodacího listu (práce s PC). Zakládání zboží, příprava zboží k expedici. Objednávání zboží. Obsluha zákazníků na prodejním pultu. Komunikace se zákazníky i po telefonu. Fyzická zdatnost. Práce s paletovým vozíkem ...

Plzeň-město - Řidič

mzda CZK 14600.00 za měsíc
Místo výkonu práce: cesty po ČR. Řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz.

Plzeň-město - Řidič sk. B v mezinárodní dopravě

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Řidič dodávky Sk.B, základy němčiny popř. AJ, Cesty po EU. Nutnost pravidelného testování na covid-19 ,Praxe v oboru 1 rok