Karviná - Obsluha šicích a vyšívacích strojů

mzda CZK 11804.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Karviná
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP

obsluha šicích strojů (textilní obuv), zkrácená pracovní doba(6 hod) Způsob kontaktu: předem telefonicky od 7.00 hod. do 15.00 hod. nebo e-mailem

Kontaktní jméno:
Drahomíra Gřešová

Telefon:
777016164

Emailová adresa:
gresova@pegres.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Karviná - dělníci ve výrobě-obsluha strojů

mzda CZK 16020.00 za měsíc
Lokalita Karviná
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
Požadujeme: schopnost pracovat v nepřetržitém provoze , vysoké pracovní nasazení , zodpovědný a pečlivý přístup k práci. Náplň práce: obsluha knihařských strojů a linek, zajištění výroby dle výrobního příkazu, dodržování standardů kvality výroby, dodržování výrobních a technologických postupů, údržba technického vybavení Pracovní doba zkrácená: ...

Karviná - OBSLUHA CNC, SOUSTRUŽNÍK, FRÉZAŘ

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Náplň práce: provádí odborné a běžné zámečnické práce v rozsahu své kvalifikace, vytváření nových technologických postupů, obsluha CNC strojů, svařování a řezání laserem. Požadujeme: praxi v oboru, vzdělání strojírenského zaměření, praxi s řízením CNC strojů, dobrá znalost čtení a orientace v technických výkresech, odpovědný přístup ...

Karviná - svrškař-obsluha obuvnických šicích strojů

mzda CZK 16000.00 za měsíc
obsluha obuvnických šicích strojů