Karviná - Řidič nákladního auta T 148 (kromě tahačů)

Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Karviná
Druh pracovniho pomeru Brigáda

Zkušenosti na stavbách vítány, jízdy v MSK, zkušenosti s jízdou s T 148, osobní automobil výhodou. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku

Kontaktní jméno:
Jiří Veselý

Telefon:
721 074 469

Emailová adresa:
jv6138@gmail.com

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Karviná - pracovníci skladu

mzda CZK 16500.00 za měsíc
Lokalita Karviná
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
Náplň práce: "Doplňování obalového materiálu a potravin na regálu "Uložení zabaleného zboží na sklad "Přepracování vyřazeného zboží "Úklid "Další práce spojené s přepravou a uskladněním "požadavky - fyzickou zdatnost. provozní doba: od 8.00 hod. do 18.00 hod. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku

Karviná - řidiči mezinárodní kamionové dopravy

mzda CZK 16280.00 za měsíc
požadavky:profesní průkaz, digitální karta řidiče, platný cestovní pas minimálně 1 rok, praxe: min. 2 roky při jízdách do Ruské federace podmínkou; Adresa Petrovice u Karviné č. 662 je provozovna a zároveň výjezdní místo i parkoviště; Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 9.00 hod. do ...

Karviná - řidiči MKD

mzda CZK 20000.00 za měsíc
zahraniční služební cesty Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku