Kolín - Vrátný/á

mzda CZK 15200.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Kolín
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

První kontakt: telefonicky: Ing. Erik Kolář 723 222 498 PO - PÁ 10.00 - 12:00hod. osobně: Kolín, Polepská 387 PO - PÁ 10:00 - 12:00hod Požadujeme: - čistý TR - praxe vítána Náplň práce: - evidence vozidel - výdej klíčů

Kontaktní jméno:
Ing. Erik Kolář

Telefon:
723 222 498

Emailová adresa:
erik.kolar@bsm2.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Kladno - Strážný

mzda CZK 16800.00 za měsíc
Lokalita Kladno
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP
Vhodné pro OZP, TZP. Požadujeme: čistý trestní restřík. Náplň práce: jedná se o ostrahu v Penny marketech v Kladně. Možnost dělených směn. Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 18:00 hod.

Nymburk - VRÁTNÝ

mzda CZK 12600.00 za měsíc
Lokalita Nymburk
Druh pracovniho pomeru Částečný úvazek
Náplň práce: fyzická ostraha objektu, pochůzková činnost; Jedná se o 12-ti hodinové denní a noční směny. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

Olomouc - Vrátný/á

mzda CZK 18470.00 za měsíc
Lokalita Olomouc
Požadujeme aktivní přístup, základní znalost na PC (práce s e-mailem), komunikační dovednosti. Nabízíme 5 týdnů dovolené, odměny. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.