Kutná Hora - Mzdoví účetní

mzda CZK 23000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Kutná Hora
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Kontaktní jméno:
Romana Pryšingerová

Telefon:
777 132 431

Emailová adresa:
info@ragam.eu

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Kutná Hora - Dispečeři kamionové dopravy

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Lokalita Kutná Hora
Nabízíme: pružná pracovní doba, možnost home office (v případě potřeby), po 2 letech 5 dní dovolené navíc, mladý a přátelský tým kolegů, osobní přístup, služební telefon, služební notebook. Požadujeme: praxe v oboru minimálně 1 rok - výhodou, německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni - psané slovo ...

Kutná Hora - Pracovník / pracovnice mediálního oddělení se znalostí polského jazyka na úrovni rodilého mluvčího

mzda CZK 18000.00 za měsíc
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP
Náplň práce: Komunikace se zákazníky a vydavateli médií, tvorba nabídek a kalkulací, zpracování inzertních zakázek, korektury inzerátů, péče o zákazníky. Požadujeme: Polštinu na úrovni rodilého mluvčího, aktivní a komunikativní osobnost s obchodním duchem, uživatelskou znalost práce na PC, dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost a loajalitu. Nabízíme: Možnost ...

Kutná Hora - Disponenti/dispečeři pozemní přepravy

mzda CZK 20000.00 za měsíc
Nabízíme: flexibilní pracovní doba. V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.