Kutná Hora - Obchodní zástupci

mzda CZK 40000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Kutná Hora
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Upřesňující informace: SŠ/VŠ vzdělání, Řidičský průkaz skupiny B, Angličtina středně pokročilý, Výborné komunikační schopnosti, slušné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup, Min. 3-letá zkušenost v prodejní praxi s přímým kontaktem na zákazníky. Znalost problematiky a zkušenosti z oboru zdravotnictví a z prodeje zdravotnické techniky výhodou. Přehled ve fungování elektronických zařízeních, audio/video technice a ITvýhodou. Pokročilá uživatelská znalost práce na PC (min. WINDOWS, MS OFFICE). Schopnost přizpůsobit se vyššímu pracovnímu nasazení. Region působení: Praha + jihozápadní Čechy nebo Jižní Morava. V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

Kontaktní jméno:
Markéta Hubalová

Telefon:
606 310 692

Emailová adresa:
hubalova@medirecord.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

mzda CZK 17000.00 za měsíc
Lokalita Kutná Hora
Náplň práce: kontaktování a péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí (služební cesty), domlouvání obchodních schůzek, obchodní jednání se zákazníky, zjišťování jejich potřeb a požadavků, udržování a rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů, příjem poptávek, vytváření nabídek, uzavírání obchodů. Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ...

Louny - Obchodní a technický poradce v oblasti tepelných izolací

mzda CZK 20000.00 za měsíc
Lokalita Louny
Kontakt: Dolinová Eva, tel.: 737269039, e-mail: e.dolinova@dcd-ideal.cz Středoškolské vzdělání, ŘP - B, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, soutěživost, příjemné vystupování, praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou. Zázemí stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení + možnost ovlivnit výši výdělku, služební automobil a telefon i k soukromým účelům, notebook, stravenky a ...

Plzeň-jih - obchodní zástupce/kyně

mzda CZK 22000.00 za měsíc
Lokalita Plzeň jih
Požadujeme:dokončené středoškolské vzdělání, zkušenost obchodního zástupce vítána, řidičský průkaz skupiny B s praxí, komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost, samostatnost a aktivitu, empatii a umění naslouchat, praxe v oboru s obaly výhodou, znalost práce s PC, MS Office Nabízíme: zaměstnání na HPP v soukromé zavedené společnosti s ...