Nymburk - MASÉR/KA, Obsluha vodoléčby

mzda CZK 19000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Nymburk
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Moderní čtyřhvězdičkový hotel přijme do svého týmu posilu do balneorehabilitačního centra na pozici maséra/ obsluhy vodoléčby. Podmínkou přijetí je min základní masérský kurz, další kurzy vítány, znalost cizích jazyků výhodou. Očekáváme příjemné vystupování a ochotu se učit nové věci. Nabízíme smlouvu na HPP, ke mzdě náleží příplatky dle ZP+ odměňovací systém. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: j.dudlova@laznefelicitas.cz.

Kontaktní jméno:
Bc. Jana Dudlová

Telefon:
325 605 200

Emailová adresa:
j.dudlova@laznefelicitas.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Nymburk - ZDRAVOTNÍ SESTRA

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita Nymburk
Požadujeme: VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (zdravotní sestra), osobnostní předpoklady a zájem o práci s duševně nemocnými klienty, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), bezúhonnost; Nabízíme: práci v přátelské atmosféře malého týmu, zajímavou samostatnou práci s klienty, příležitosti k dalšímu vzdělávání ...

Nymburk - VŠEOBECNÁ SESTRA

Náplň práce: - základní ošetřovatelská péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře - administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace - komunikace s ošetřujícími lékaři klientů - řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů - aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby Nástup: ihned nebo ...

Nymburk - REHABILITAČNÍ LÉKAŘ/KA

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Druh pracovniho pomeru Částečný úvazek
Podmínkou je specializační atestační zkouška z rehabilitace a fyz. lékařství. Nabízíme podporu vzdělávání. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 21:00 hod.