Písek - OPERÁTOR/KA - TELEFONISTA/KA

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Písek
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP

PLNÝ, ZKRÁCENÝ ÚVAZEK NEBO DPP. Náplň práce: Telefonický kontakt se zákazníky. Představení žádané služby v realitách a domluvení schůzky. Možnost kariérního postupu. Flexibilní pracovní doba z domova nebo kanceláře. Vše záleží na domluvě. Výhodou je praxe z call centra, ale ne podmínkou. Požadavky: Komunikační dovednosti a pozitivní přístup k práci Nebát se odmítnutí a dosáhnout stanoveného cíle Chtít si vydělat více a sám si ovlivnit mzdu. Pracovní doba flexibilní - pružná Nabízíme: telefon s neomezeným voláním.

Kontaktní jméno:
Lukáš Přibyl

Telefon:
777 608 455

Emailová adresa:
pribyl@audra.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Písek - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KA

mzda CZK 24000.00 za měsíc
Lokalita Písek
Do týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici "Administrativní pracovnice/pracovník fakturace". Jsme česká firma s 20ti letou tradicí, pronajímáme kancelářské tiskárny a provozujeme vlastní e-shop s kancelářskou technikou www.vseprotisk.cz. Náš informační systém je sice "chytrý", ale všechno neumí. Proto přivítáme pečlivou kolegyni/pečlivého kolegu, která/který nenechává věci rozpracované. Člověka, ...

Písek - VŠEOBECNÝ/Á ÚČETNÍ

mzda CZK 26000.00 za měsíc
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Náplň práce: - kompletní zpracování a vedení podvojného účetnictví - příprava ekonomických výstupů pro vedení společnosti ...

Písek - ASISTENT/KA PRODEJE E-SHOP

mzda CZK 22000.00 za měsíc
Náplň práce: - komunikace se zákazníky, příjem objednávek, administrativa, zajištění expedice. Požadujeme: angličtina, němčina na komunikativní úrovni. Pracovní doba: jedna směna 7:30 - 16:00 hod. První kontakt: Žálek Michal, tel.: 773 212 040 (8:00 - 16:00 hod.), e-mail: objednavky@kaschpro.cz