Plzeň-sever - řidič mezinárodní kamionové přepravy

mzda CZK 40000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Plzeň sever
Druh pracovniho pomeru Brigáda

Nabízíme: - dvousložková mzda 23 000 Kč - běžný výsledek 40 000 Kč - příspěvek na penzijní připojištění - dovolená navíc - sick Day - nadstandartní ohodnocení odpovídající časové náročnosti a výkonu - diety podle zákona + 40%, jako kapesné navíc - příplatky na noční i přesčas - přémie za přivedení nového řidiče - Pravidelné linky v kolečku=denní návrat domů; - Cílová destinace D - automobilová města (Regensburg, Lipsko, Mnichov aj) - Možnost spolupráce formou brigády nebo krátšího pracovního úvazku - jistota celoroční práce s pravidlenou výplatou 15. dni v měsíci - možnost vyplácení mzdy na český účet a diety a eurový účet nebo dohromady na český účet Požadujeme: - Řidičský průkaz C+E - Profesní a zdravotní způsobilost - Výpis z rejstříku trestů - dodržování AETRu, ale i jeho využívání - flexibilita a proaktivní přístup

Kontaktní jméno:
Martina Tejčková

Telefon:
607 043 004

Emailová adresa:
martina.tejckova@elflein.de

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

TOP nabídky práce

Skladová účetní
Náplň práce: ·         skladové účetní operace - výdejky, příjemky, převodky, ·         fakturace, dobropisy, zápočty, ...

Mistr-technik do výroby moštů a pyré
Náplň práce: •         zajištění chodu výroby a plnění plánu •         koordinace práce a ...