❮ Vraťte se zpět

Pracovník zákaznického servisu CZ / SK

salary CZK 21000.00 za měsíc
location Praha
time Plný úvazek
Datum zahájení: kdykoliv

Jsme sehraný tým, který každý den pečuje o naše zákazníky. Právě teď hledáme nové kolegy do našeho rozrůstajícího týmu. Chceš být jedním z nich?

Kdo jsme

Myslíme si, že skvělý zákaznický servis má podobu tzv. dvojitého úsměvu. Jeden je na tváři toho, kdo jej poskytuje, a druhý na tváři toho, kdo jej využívá. Naší snahou je bořit mýtus o práci v call centrech tím, že stanovujeme nová pravidla a přístupy, které jsou pro práci využívány. Snažíme se spojovat břehy mezi zákazníkem a firmou. Celý náš tým drží pohromadě optimismus a týmový duch.

Co Ti můžeme nabídnout?

Máme fajn partu, která si je navzájem oporou a pomáhá si. Také máme skvělou šéfovou, která má vždy skvělou náladu a nezkazí žádnou legraci. Je tu dobrý kafe a skvělé snídaně. Kdo chce, tak tu může studovat angličtinu a firma nám přispívá na jídlo. Do našich obchodů máme k dispozici VIP slevovou kartu a když hodně sportujeme, tak využíváme Multisportkartu. Jsou tu krásné sportovně laděné kanceláře a spoustu relaxačních zón, kde si můžeš odpočinout, nebo si vyřídit soukromý hovor. Sedíme blízko stanice metra B – na Zličíně.Budeš mít možnost se dále vzdělávat a absolvovat různá školení. Pracujeme od PO-NE od 8:00 – 20:00 – krátký/dlouhý týden. Dostaneš mzdu 21.000,- + odměny a po 1 roce pak u nás mzda roste. Na našem případném setkání Ti můžeme ukázat, která židle bude přesně ta Tvoje.

Jak si představujeme našeho nového kolegu?

Umíš dobře češtinu a pokud máš zkušenosti s prací v obchodě je to pro Tebe i pro nás velké +, pokud ne, nic se neděje, rádi Tě vše doučíme. Rád/a sportuješ a víš alespoň trochu jak vypadá raketa, se kterou se hraje tenis, badminton, nebo squash?

Co děláme?

Nikdy nevíme, jak náš den bude vypadat. Každý zákazník má své jedinečné potřeby a přání. Není možné se na všechny telefonáty, emaily a rozhovory připravit. Proto je potřeba otevřený přístup postavený na naslouchání se snahou najít řešení, které bude pro obě strany nejlepší.Naším denním chlebem je tedy především vyřizovat požadavky k objednávkám a pomáháme při výměně a vrácení zboží. Děláme věci, které mají smysl a kterým věříme.Pokud se Ti to líbí, ozvi se nám, můžeme to spolu ještě probrat. LuckaMísto výkonu práce:Sdílejte tuto nabídku práce:
Přidat mezi oblíbené inzeráty email Odeslat tuto práci e-mailem

Podobné nabídky práce

Služby, Praha - Ostatní uklízeči a pomocníci

location Praha
time Plný úvazek
mísot výkonu práce: Slavětínská č.p. 82, Klánovice 190 14 Praha 914 kontakt: Ivanna Hnatyukova, email: dumhotels@gmail.com znalost ruštiny výhodou, práce přesčas Úklid kanceláří, toalet, může být i přesčas a víkendy.

Služby, Praha - Ostatní uklízeči a pomocníci

location Praha
time Plný úvazek
Kontaktní osoba: Bilej Světlana, tel.: 776347322 Preferujeme nekuřáky, spolehlivost, fyzicky náročná práce a trhaná pracovní doba.

Služby, Praha - pomocná síla - dělníci autoservisu

location Praha
time Plný úvazek
Kontakt:tel.: 773 100 011 od 10-11hod

Doporučujeme


SKLADNÍK, Svitávka, okres Blansko
Přijmeme ...