❮ Zpět

Praha - Kadeřník - Kadeřnice

mzda CZK 21000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Praha
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

MÍSTO VÝKONU : Vyskočilova č.p. 1100/2, Michle, 140 00 Praha 4 KONTAKT : Karolína Sladkovská, tel.: 731245517, e-mail: sladkovska@bomton.cz Kadeřníci v Bomton studiích patří mezi špičky ve svém oboru. Pečují o vlasy náročným klientům, pravidelně se podílejí na přípravách vlasových kolekcí a absolvují mnoho zajímavých stáží. Přijmeme kadeřníky se zkušenostmi i bez praxe, stačí mít chuť posouvat kadeřnické řemeslo stále výš. Nabízíme pravidelná školení a stáže, volnost při práci, atraktivní platové ohodnocení, motivační plán s rozvojem dovedností a schopností, silnou podporu, zkušenosti a zaměstnanecké benefity. Možnost zahraničních stáží a po prokázání loajality i práci ve studiu Bomton Sarasota na slunečné Floridě (USA). Koho hledáme: zodpovědného člověka s chutí do práce, týmového hráče. Co požadujeme: praxe v oboru, smysl pro pořádek a řád, komunikativní dovednosti, pokorné chování, chuť učit se, perfektní znalost produktů, znalost AJ výhodou. Zaměstnanecké výhody : Co nabízíme: práce v luxusním prostředí, kariérní posun, spolupráce na kreativních projektech, prostor pro vlastní nápady a iniciativu, sleva na služby a produkty, možnost učit se od zkušených kolegů, vzdělávací kurzy a školení, možnost zahraničních stáží, 4 týdny dovolené.

Kontaktní jméno:
Karolína Sladkovská

Telefon:
731245517

Emailová adresa:
sladkovska@bomton.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem


Podobné nabídky práce


Praha - Manikéři a pedikéři

mzda CZK 15200.00 za měsíc
Lokalita Praha
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
Kontakt pro uchazeče: telefonicky 774 064 237, emailem na margohollywood@gmail.com nebo osobně po předchozí telefonické domluvě mezi 10 a 12 hodinou. Jazykové znalosti - Ruský jazyk, Český jazyk - aktivně, Anglický jazyk - pasivně. Praxi v oboru min. 3 roky.

Praha - Ostatní uklízeči a pomocníci

Lokalita Praha
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP
místo výkonu práce Praha 6 Barandov Hledáme posily do našeho úklidového týmu. Jedná se o úklid kancelářských prostor, práce není fyzicky náročná. Společnost Enttiva je CHPM a zaměstnáváme jen OZP. Flexibilní pracovní doba.

Praha - Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Lokalita Praha
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
Místo výkonu práce: Centrum Ćerný most; Chlumecká 765/6, 198 00 Praha 9 Kontaktní osoba: Rambousková Tereza, tel.: 777 077 612, e-mail: originalbarbora@email.cz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Zdravotní průkaz - lze doložit při nástupu Nevyučené zaučíme Lze absolvovat rekvalifikační kruz MŠMT - 37465/2018-11491