Praha - pracovník v administrativě a půjčovně kompenzačních pomůcek

mzda CZK 17000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Praha
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

-náplň práce: administrativa(fakturace, vedení účetního deníku,zakládání dokumentů), příjem klientů, sepisování smluv, poradenství a manipulace s kompenzačními pomůckami, manipulace s financemi, tvorba tabulek a dokumentů v MS World a Excel požadavky:dobrá znalost MS WOrld a Excel, komunikační schopnosti a sociální empatie, fyzická schopnost manipulovat s pomůckami(nenáročné), znalost AJ nebo NJ výhodou -možnost zkráceného úvazku

Kontaktní jméno:
Jitka Hloušková

Telefon:
774785850

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Praha - Účetní všeobecní

mzda CZK 28000.00 za měsíc
Lokalita Praha
MÍSTO VÝKONU : Na poříčí č.p. 1040/10, Nové Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Olga Reutova, e-mail: olga@4k.cz Popis práce: zpracování faktur, vedení pokladny, banky a ostatních závazků a pohledávek pod vedením hlavní účetní. Administrativní práce. Dobré znalosti práce na PC. Aktivní ...

Praha - Úředníci ve skladech

mzda CZK 18000.00 za měsíc
Kontakt: e-mail: zoran@marextrade.cz Upřesňující informace: Výborný zdravotní stav Fyzická zdatnost Znalost práce na PC - bude prověřeno při výběrovém řízení Znalost jazyků - angličtina/srbsština/chorvatština - výhodou vzhledem k pracovnímu kolektivu

Praha - Finance Relationship Manager

mzda CZK 35000.00 za měsíc
Druh pracovniho pomeru Částečný úvazek
MÍSTO VÝKONU A POHOVORU : Jiráskovo náměstí č.p. 1981/6, Nové Město, 120 00 Praha 2 KONTAKT : Dilshad Ruzmetov, tel.: 608863007, e-mail: impresariogroup@outlook.com - VŠ vzdělání - Znalost podnikových financí - Finanční plánování a vyhodnocení plnění finančních plánů - Spolehlivost a pečlivý přístup k práci - Příjemné vystupování - Energickou osobnost, ...