❮ Vraťte se zpět

Prodavač/ka

salary CZK 20000.00 za měsíc
location Praha
time Plný úvazek
Datum zahájení: dohodou

Práce v profesionální rodinné optice DR. OPTIK na plný úvazek. Jednosměnný provoz 8- 17 hod. Praxe výhodou. Zaslání životopisu podmínkou účasti ve výběrovém řízení.

Nabízíme: Nadstandardní platové ohodnocení.Místo výkonu práce:Sdílejte tuto nabídku práce:
Přidat mezi oblíbené inzeráty email Odeslat tuto práci e-mailem

Podobné nabídky práce

Zdravotnictví, Praha - Lékaři

location Praha
time Částečný úvazek
Jedná se o nabídku "DALŠÍHO" (PŘIDRUŽENÉHO) ZAMĚSTNÁNÍ na DPČ nebo na PP na zkrác.úvazek MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Budínova 67/2, Libeň, Praha 8 PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adr.: lenka.svancarova@bulovka.cz Kontaktní osoba : Mgr. Švančarová Lenka Mgr. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Nástupní plat dle zařazení, délky praxe.

Zdravotnictví, Praha - Lékaři se specializací v oborech ORTOPEDIE a REHABILITACE

location Praha
time Práce pro OZP
Poliklinika Prosek a.s. přijme do pracovního poměru lékaře v oboru ORTOPEDIE a REHABILITACE Nástup: Ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro důchodce (věk není rozhodující). Prac. úvazek vždy po dohodě. Přátelský kolektiv. Nabízíme: Možnost přidělení služebního bytu, případně zajištění ubytování. Benefitní program plný finančních příspěvků. ...

Zdravotnictví, Praha - Zubní instrumentáři

location Praha
time Částečný úvazek
Kontakt: e-mail: prace@mysmile.cz Hledáme zubní instrumentáře do ortodontické ordinace na Praze 5, na 32 hodiny týdně, s každymi volnými pátky. Možnosti navýšení mzdy. Praxi v oboru nepožadujeme. Ordinační hodiny: Ponděli-čtvrtek 9:00 - 18:00 32 hodíny týdně Pátek: volno Zam. výhody: pátky volné, 5 týdnbů dovolené.

Doporučujeme


SKLADNÍK, Svitávka, okres Blansko
Přijmeme ...