❮ Vraťte se zpět

Provozní elektrikář

salary CZK 55000.00 za měsíc, včetně bonusů
location Kladno
time Plný úvazek

Nabízíme: • o Perspektivu zaměstnání v prosperující německé společnosti Oetinger aluminium o 5 týdnů dovolené o Námi hrazené ubytování v blízkosti areálu Pracovní náplň: • o Elektrikářské práce při odstraňování poruch o Montáž nových zařízení a instalací o Drobné zámečnické práce při opravách Požadujeme: • o Vyučení v oboru elektro o Německý jazyk na komunikativní úrovni o Vyhláška 50/1978 Sb., § 6 podmínkou o Praxi v oboru 5 let, praxe ve strojírenství (průmysl) výhodou o Samostatnost, odpovědnost, časovou flexibilitu o Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu o Aktivní a samostatný přístup k práci, svědomitost a spolehlivost o Svářečské oprávnění

Místo výkonu práce:

Sdílejte tuto nabídku práce:
Přidat mezi oblíbené inzeráty email Odeslat tuto práci e-mailem

Podobné nabídky práce

Výroba a provoz, Kladno - Elektromechanik

Pracovní náplň: montáž rozvaděčových skříní pro kolová vozidla. Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 13:00 hod.

Výroba a provoz, Kladno - Kovář

5 týdnů dovolené, příplatky za odpolední + noční, příplatky za prostředí. Svačina zaměstnancům zdarma. Není nutné vyučení v oboru - zapracujeme i zaměstnance bez praxe.

Výroba a provoz, Kladno - Svářeči

Tel. kontakt: Po - Pá - 9:00 - 12:00 hod.

Doporučujeme

SKLADNÍK, Svitávka, okres Blansko
Přijmeme ...