❮ Vraťte se zpět

Řidič kamionu - technik předvádění zemědělské techniky

salary CZK 30000.00 za měsíc
location Praha
time Plný úvazek
Datum zahájení: ihned

Náplň práce

- Doprava zemědělské techniky po ČR a SR

- Montáž a kompletace zemědělské techniky

- Předvádění zemědělských strojů u zákazníka

Požadujeme

- Vzdělání technického směru - zaměření na zemědělskou techniku

- Řidičské oprávnění skupiny C, vítána D, E, T

- Vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)

- Schopnost samostatné práce

- Zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL

- Provize z prodeje a prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků

- Firemní benefity, systém vzdělávání, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

- Nástup možný ihned

Místo výkonu práce:

Sdílejte tuto nabídku práce:
Přidat mezi oblíbené inzeráty email Odeslat tuto práci e-mailem