Řidič sklápěcí soupravy - Losiná

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Plzeň město
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Přijmeme řidič na sklápěcí soupravy Ř.P. C+E ( výhodou) moderní vozový park, smlouva na dobu neurčitou, jistota zaměstnání v ryze české firmě, práci v mladém kolektivu, firemní oblečení, penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, perspektivní dlouhodobé zaměstnání ohodnocené bonusovou odměnou, možnost ubytování, platové podmínky až 180 Kč/hod pravidelný výplatní termín, vhodné i pro absolventy s řidičský průkazem sk.C ( sklápěcí vozy Mercedes Benz S1 s možnost rozšíření v rámci zvýšení kvalifikace na skup. E ) Nabízíme: penzijní připojištění, firemní benefity, ubytovna zdarma, bonusové odměny.

Kontaktní jméno:
Silvie Škalová

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Plzeň-město - Skladník - řidič VZV

mzda CZK 27000.00 za měsíc
Lokalita Plzeň město
Náplň práce: - nakládka, vykládka kamionů - denní práce s vysokozdvižným vozíkem - příprava zboží dle objednávkových listů - optimální využívání skladových prostor - přeskladňování materiálu - spolupráce při provádění inventur Požadujeme: - zkušenost s řízením manipulační techniky - PODMÍNKOU - platný průkaz na vysokozdvižný vozík - odborné vyučení bez maturity - spolehlivost, zodpovědnost, ...

Plzeň-město - Strojník stavebních stroji- bagr, válec

mzda CZK 18000.00 za měsíc
Místo výkonu práce: celá ČR Obsluha strojů, práce na stavbách. Kontakt pro uchazeče: e-mailem: dagmar.schejbalova@eurovia.cz; nebo osobně: EUROVIA CS, Plzeň, Lobezská 1191/74, paní Dagmar Schejbalová, pondělí až čtvrtek 8:00 - 15:00 hod. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, odměny, příspěvek na penzijní připojištění,

Plzeň-město - Řidič mezinárodní kamionové dopravy

mzda CZK 20000.00 za měsíc
Požadujeme: ŘP C, E, profesní průkaz Nepravidelně rozložená prac. doba (dle NR (ES) č. 561/2006) Zpravidla trasa Slaný - Stuttgart. Nabízíme: diety Nástup ihned.