Tachov - Mzdová účetní

mzda CZK 18000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Tachov
Druh pracovniho pomeru Práce pro OZP

Nabízíme - práci v malém přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti - férové jednání, korektní a lidský přístup - dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc - možnost osobního rozvoje a realizace, pravidelná školení a kurzy - příspěvek na stravování a na dopravu - firemní notebook a telefon, možnost částečně pracovat z domova Pracovní náplň - připrava podkladů a výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy - kontrola správnosti převodu z docházkového systému, příplatky, změny osobních údajů apod. - provádění roční uzávěrkuy a zakládání mzdových listů - komunikace s externí účetní a poradenskou společností, s úřady a zdravotními pojišťovnami - spolupráce s personálním oddělením - evidence faktur a zakládání faktur k platbám - pravidelné reportování vedení společnosti Požadujeme - minimálně 2 roky praxe a zkušeností v oblastech účetnictví, personalistika a mzdová agenda - zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost - znalost legislativy, chuť dále se vzdělávat, samozřejmostí je slušnost a empatický přístup - min. SŠ vzdělání, německý jazyk výhodou - IT gramotnost, znalost práce na PC, MS-Office

Kontaktní jméno:
Pavel Buba

Telefon:
775 223 868(9-13hod.)

Emailová adresa:
pavel.buba@anton-clemens.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Tachov - Zástupce manažerky kvality

mzda CZK 40000.00 za měsíc
Lokalita Tachov
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek
Nabízíme - práci v malém přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti - férové jednání, korektní a lidský přístup - dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc - možnost osobního rozvoje a realizace, pravidelná školení a kurzy - firemní notebook a telefon, příspěvek na stravování a na dopravu Pracovní náplň - řízení ...

Tachov - Všeobecní administrativní pracovníci

mzda CZK 18300.00 za měsíc
místo výkonu práce Slovany č.p. 177 348 13 Chodová Planá 1.kontakt e-mailem - požadujem strukturovaný životopis + telefonní číslo následně bude sjednáno osobní setkání požadujeme obecné znalosti jazyka českého a ukrajinského ( z důvodu plánované spolupráce s ukrajinskými zákazníky) vyšší vzdělání výhodou, ale ne podmínkou

Tachov - Pokladní - fakturantka

mzda CZK 11360.00 za měsíc
Druh pracovniho pomeru Částečný úvazek
Náplň práce: administrativa při příjmu zakázek v nové žárové zinkovně, fakturace, vedení příjmové a výdajové evidence pokladny, zúčtování pokladních dokladů. Požadavky: vzdělání ekonomického směru, perfektní znalost práce na PC, znalost techniky administrativy, zodpovědnost, bezúhonnost, základní znalost NJ výhodou, příjemné vystupování Nástup dohodou, životopisy zasílat na ...