Ždár nad Sázavou - výrobní operátor

mzda CZK 16800.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Žďár nad Sázavou
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Zmk zaměstnanec ve společnosti Teleflex bude vykonávat práci operátora výroby. Manuální práce, kompletace výrobků do zdravotnictví, balení výrobků, optická kontrola kvality. Pracovní poměr ze začátku na dobu určitou, pak na dobu neurčitou. příspěvek na penzijní pojištění, podnikové stravováníé, příspěvek prop volný čas, Prvně pracovní poměr na půl roku a po vzájemné spokojenosti, možno prodloužení první kontakt telefonicky

Kontaktní jméno:
Ing. Josef Voženílek

Telefon:
495 759 115

Emailová adresa:
josef.vozenilek@teleflexmedical.com; jvozenilek@teleflex.com

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem

Podobné nabídky práce

Ždár nad Sázavou - *Pomocní dělníci ve výrobě

mzda CZK 15200.00 za měsíc
Lokalita Žďár nad Sázavou
PkZ pomocný dělník ve výrobě, dobrý zdravotní stav, práce převážně ve stoje možno ubytování první kontakt e-mailem

Ždár nad Sázavou - Elektromontér

mzda CZK 20000.00 za měsíc
Náplň práce: - práce při realizaci zakázek v oblasti automatizace na území celé České republiky a v zahraničí - práce v pracovním kolektivu - rozmanitá náplň práce: zapojování rozvaděčů, stavba rozvaděčů, montáž kabelových žlabů, montáž elektrických zařízení a pokládka kabelového vedení, … Vyžadujeme: - dokončené ...

Ždár nad Sázavou - *Truhlář pro výrobu a montáž dřevěných eurooken a dveří

Požadavky: Truhlářské a strojírenské znalosti - seřizování truhlářských strojů. Zájem učit se novým dovednostem. Detailní zaškolení je samozřejmostí. Poskytujeme základní firemní benefity v moderním pracovním prostředí. Finanční bonusy nad rámec výplaty.