Zdarma

Personalista - náborář - Třebíčsko

  Administrativa

Máte min. SŠ, komunikační dovednosti a schopnost organizovat administrativní činnosti? Ovládáte MS Office na velmi dobré úrovni? Zkušenosti s personalistikou či náborem zaměstnanců velkou výhodou.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Organizování náboru nových zaměstnanců a výběrových řízení
Koordinace vstupního školení a zaškolení na pracovišti
Vedení administrativy spojené s náborem a výběrovým řízením
Komunikace s uchazeči
Spolupráce s úřady práce, person.agenturami, person.marketingem
Vytváření analýz a reportů o průběhu náboru a výběrových řízení
CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zázemí moderní rozvíjející se společnosti nedaleko Třebíče
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba
Možnost Homeoffice, Sickdays
Péče o zaměstnance a zajímavé benefity – dovolená navíc, 13. mzda, příspěvek na vánoce a na dovolenou, příplatky za znalost cizích jazyků, roční prémie, příspěvky na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce, věrnostní prémie
Mzdové ohodnocení dle zkušeností – osobní domluva

 Datum zveřejnění:

01/06/2017

 Region:

Vysočina

 Město nebo obec:

Třebíč

 Adresa:

Třebíčsko

 Zobrazeno:

3

 Uživatel

 Tel.: 775080805

 Region: Vysočina

 Město nebo obec: Třebíč

Napsat inzerentovi