40000.00 Kč

TEAM LEADER s NJ a AJ (35-45.000,- Kč)

  Administrativa

Baví Vás vést a motivovat lidi? Komunikace v anglickém i německém jazyce na denní bázi pro Vás není problém? Máte perfektní organizační schopnosti a chcete je dále rozvíjet?

Pak hledáme právě Vás!!

Centrum sdílených služeb v celosvětově úspěšné obchodně-výrobní společnosti hledá posilu na pozici:

Náplň práce:
* vedení 10-členného týmu
* recruitment nových zaměstnanců
* zodpovědnost za motivaci, výsledky, kvalitu práce celého týmu
* pravidelné školení týmu
* podílení se na různých projektech
* komunikace se zahraničními zákazníky
* pravidelný reporting

Požadujeme:
* VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
* pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem)
* středně pokročilou znalost anglického jazyka
* alespoň krátkodobé zkušenosti s vedením lidí
* perfektní organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme:
* práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
* týden dovolené navíc
* sick days
* příspěvek na stravování
* občasná práce z home office
* nástup možný IHNED (nebo dle dohody)
* pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.

Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Bc. Barbora Štěpánová
Team Leader

gsm: +420 773 737 663
e-mail: stepanova@acjobs.cz
Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8

 Datum zveřejnění:

30/05/2017

 Datum úpravy:

30/05/2017

 Region:

Hlavní město Praha

 Město nebo obec:

Praha

 Městská část:

Praha 5

 Zobrazeno:

0

 Uživatel

 Region: Jihomoravský

 Město nebo obec: Brno

Napsat inzerentovi