25000.00 Kč

Velitel/ka objektu Trutnov/ 25 000,-

  Bezpečnostní služby

Nabízíme

•Pracovní doba Po-Pá v 8hod. směnách• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv• Náborový příspěvek• Možnost profesního i platového růstu• Zajímavý motivační program• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace, k dispozici služební mobil, NTB, auto.

Požadavky:

• Chuť pracovat• Trestní bezúhonnost• Zkušenost s vedením lidí• Výhodou je znalost práce s EPS, EZS, CCTV

Náplň práce

• Ochrana a ostraha majetku klienta• Pochůzková činnost• Plánování směn• Příprava podkladů pro mzdy• Zaučení nových zaměstnanců• Komunikace s klientem, nájemci i složkami IZS• Příprava a kontrola plnění zadaných úkolů ostrahy• Drobné další administrativní práce

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

 Datum zveřejnění:

29/08/2018

 Region:

Královéhradecký

 Město nebo obec:

Trutnov

 Zobrazeno:

3

 Uživatel

 Tel.: 800111112

Napsat inzerentovi