40000.00 Kč

SPECIALISTA REPORTINGU s AJ i pro ABSOLVENTY! (35-45.000,- Kč)

  Finance

Chcete začít svoji pracovní kariéru v úspěšné nadnárodní společnosti, kde Vás čeká další profesní růst? Baví Vás práce s čísly, daty a pokročilé funkce v Excelu (zejména kontingenční tabulky) pro Vás nejsou nic nového? Nedělá Vám problém komunikovat se zahraničními partnery v anglickém jazyce?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého nákupního týmu v centru sdílených služeb na pozici:

Náplň práce:
* zpracování dat v MS Excel
* konsolidace dat
* controlling
* práce s databázemi
* tvorba analýz
* komunikace s obchodními partnery v zahraničí
* reporting

Požadujeme:
* SVŠ vzdělání (ekonomického směru)
* anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikativní znalost)
* znalost základů účetnictví z vysokoškolských studií
* MS Excel – pokročilá znalost (kontingenční tabulky, funkce VLOOKUP aj.)
* analytické myšlení, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
* možnost dalšího kariérního růstu
* práci v nadnárodní moderní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* sick days
* možnost příležitostně pracovat z home office
* nástup možný IHNED
* pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Bc. Barbora Štěpánová
Team Leader
gsm: +420 773 737 663
e-mail: stepanova@acjobs.cz
Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8

 Datum zveřejnění:

27/07/2017

 Region:

Hlavní město Praha

 Město nebo obec:

Praha

 Městská část:

Praha 5

 Zobrazeno:

2

 Uživatel

 Region: Jihomoravský

 Město nebo obec: Brno

Napsat inzerentovi