Kontaktujte inzerenta

Junior Java/Linux Programátor

  Informační technologie

SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití, přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Junior Java/Linux Programátor.
Pracovní náplň
• vývoj jednoduchých aplikací v Java
• vývoj skriptů a jednoduchých aplikací pro Linux
• technická podpora zákazníkům při výběru a implementaci bezdrátových modulů a zařízení
• návrh technického řešení pro zákazníky, konfigurace zařízení
• technická podpora obchodního týmu
Požadujeme
• SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
• teoretické znalosti GSM, GPS, Bluetooth, TCP/IP
• praktické zkušenosti s programováním v Java
• práce na PC na úrovni pokročilého uživatele
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší
• řidičský průkaz skupiny B, praxi v řízení osobních vozidel
• orientace na zákazníka a prezentační dovednosti
• komunikativnost, flexibilita
• spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• ochotu a potenciál pro učení se nových věcí
Výhodou
• VŠ vzdělání v oboru telekomunikační technika, mikroelektronika
• praktické zkušenosti s M2M/IoT GSM, GPS, Bluetooth
• znalost problematiky LAN sítí a konfigurace aktivních prvků
Nabízíme
• samostatnou tvůrčí práci v mladém kolektivu
• odborná školení u výrobců v zahraničí
• možnost kariérního růstu
• motivační ohodnocení
Mzda a benefity
• mzda 20.000 – 30.000 Kč
• motivační složka mzdy
• příspěvek na životní kapitálové pojištění /důchodové připojištění 1.350 Kč měsíčně
• pololetní a vánoční odměny
• služební notebook a mobilní telefon
• stravenky
CV zasílejte na email: sekretariat@sectron.cz
Nástup možný ihned. Možno i na částečný úvazek nebo jako externí spolupráce.

 Datum zveřejnění:

21/04/2017

 Region:

Moravskoslezský

 Město nebo obec:

Ostrava

 Městská část:

Mariánské Hory A Hulváky

 Adresa:

Josefa Šavla 1271/12

 Zobrazeno:

5

 Uživatel

 Tel.: 603 466 600

Napsat inzerentovi