Kontaktujte inzerenta

Zástupce manažera logistiky - Třebíčsko

  Management

Máte již zkušenosti na pozici manažera logistiky? Orientujete se v ovládání standardní logistiky? Jste vedoucí typ se zkušenostmi s řízením personálu? Disponujete vynikajícími analytickými a organizačními schopnostmi, znalostmi programu SAP a výbornou znalostí AJ?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Řízení týmu zákaznického servisu, dodávek materiálu a plánování výroby
Plnění cílů v oblasti nákladů, produktivity, přesnosti a včasnosti
Řešení vzniklých problémů
Sledování kvality, množství, zásob, dodacích lhůt, nákladů na dopravu a efektivity
Dodržování zákonů, předpisů a požadavků ISO/IATF
Dohlížení nad pracovníky ve skladu
Analyzování dat za účelem posouzení výkonu
CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Různorodou práci pro zavedenou stabilní mezinárodní společnost v regionu
Využití znalosti cizích jazyků – možnost prohlobení znalostí a v rámci firemních prostředků možnost studia dalších cizích jazyků
Široký repertoár benefitů zaměstnavatele – 2 týdny dovolené navíc, 13.,14.,15. mzda, cílové odměny a prémie dle hospodaření společnosti
Flexibilní pracovní doba
Dotované závodní stravování
Pravidelné autobusové spojení z/do Třebíče a okolí
Firemní akce a slevy pro zaměstnance na určité produkty či služby
Mzdové ohodnocení dle praxe – osobní domluva

 Datum zveřejnění:

04/07/2017

 Region:

Vysočina

 Město nebo obec:

Třebíč

 Zobrazeno:

3

 Uživatel

 Tel.: 775080805

 Region: Vysočina

 Město nebo obec: Třebíč

Napsat inzerentovi