45000.00 Kč

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - NÁPOJE Praha, Stř. Čechy (až 45.000,- Kč)

  Obchod

Baví Vás obchod a práce v terénu? Znáte prostředí hospod, restaurací či velkoobchodů? Hovoří za Vás prokazatelné prodejní výsledky?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!!

Společnost s tradiční výrobou nápojů, limonád a energetických drinků hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - NÁPOJE Praha, Stř. Čechy, až 45.000,- Kč

Pracovní náplň:
* akvizice nových zákazníků z řad restaurací, hospod, VO, škol
* péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
* úzká spolupráce s obchodním a prodejním týmem
* administrativa a reporting

Požadujeme:
* min. SŠ
* obchodnickou praxi
* zkušenosti z gastro prostředí velkou výhodou
* řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
* tah na branku, perfektní prodejní dovednosti, samostatnost

Nabízíme:
* samostatnou a férově ohodnocenou práci (fixní + variabilní složka)
* spravedlivý provizní systém
* možnost služebního automobilu
* mobilní telefon, notebook
* nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
* místo výkonu práce: region Prahy a Středních Čech

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis společně s aktuální fotografií na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Bc. Barbora Štěpánová
Team Leader
gsm: +420 773 737 663
e-mail: stepanova@acjobs.cz
Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8

 Datum zveřejnění:

08/08/2017

 Region:

Středočeský

 Město nebo obec:

Praskolesy

 Zobrazeno:

6

 Uživatel

 Region: Jihomoravský

 Město nebo obec: Brno

Napsat inzerentovi