Kontaktujte inzerenta

Asistent/asistentka do chráněného bydlení

  Služby

Náplň práce:
• asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením, včetně pomoci při osobní hygieně
• odborná pomoc a podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ

Požadujeme:
• spolehlivost a samostatnost
• tvořivý přístup k práci, sociální cítění
• základy práce na PC
• dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
• zájem dále se vzdělávat
• schopnost pracovat v týmu
• čistý trestní rejstřík

Preferujeme:
• zájemce s řidičským průkazem skupiny B
• kvalifikační vzdělání pracovník v sociálních službách
• praxi v oboru

Nabízíme:
• práci v zavedené neziskové organizaci
• měsíční plat v rozmezí 19 000 – 20 000 Kč
• pět týdnů dovolené
• práci v otevřeném, přátelském kolektivu
• práci v třísměnném provozu (možnost dávat požadavky na služby)
• prostor pro kreativitu a nové myšlenky
• vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
• pravidelnou supervizi

Nástup možný ihned.

• Strukturovaný životopis (fotografie vítaná) a motivační dopis zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail: siskova@portus.cz.
• nebo poštou na adresu: Portus Praha, z. ú., Slapy 74, 252 08 Slapy.

V případě, že nezašlete všechny požadované dokumenty, automaticky vypadáváte z výběrového řízení.

Více informací na www.portus.cz nebo u paní Lucie Šiškové na telefonním čísle 773 920 994.

 Datum zveřejnění:

12/10/2018

 Region:

Středočeský

 Město nebo obec:

Slapy

 Městská část:

Slapy

 Adresa:

Slapy 74, 252 08 Slapy

 Zobrazeno:

6

 Uživatel

 Tel.: 603574436

Napsat inzerentovi