Kontaktujte inzerenta

EXPERT PRO SAMSUNG - ZÁKAZNICKÁ LINKA (25.000,-)

  Služby

Telefon bez hranic!
Znáš tenhle slogan? Víš, co znamená a chceš se o to podělit s ostatními?
Máš trpělivost a zajímají Tě nejmodernější technologie v oblasti mobilních telefonů a jejich schopností?
Umíš pochopit problém a najít řešení i v neřešitelných situacích?
Jsi to ty, koho hledáme!
Jediné, co musíš udělat je, že pošleš svůj životopis, abys nepřišel o práci snů!

Piš na michaela.dytrychova@teleperformance.com a nech to na nás!

SAMSUNG, gigant ve sféře výrobců mobilních telefonů, hledá do svých řad v Hradci Králové posilu na pozici: EXPERT PRO SAMSUNG - ZÁKAZNICKÁ LINKA

Náplň práce:
* Telefonické řešení příchozích zákaznických požadavků
* Technická podpora pro volající uživatele
* Podávání informací ohledně novinek značky SAMSUNG
* Práce s interními systémy, sociálními sítěmi a on-line chatem
* Administrativa a práce s daty
Požadujeme:
* Orientaci v portfoliu značky SAMSUNG
* Analytické a technické myšlení
* Alespoň částečnou znalost angličtiny
* Trpělivost, vstřícnost a schopnost vždy najít řešení
* Komunikativnost a pečlivost
* Znalost práce na PC – sociální sítě, databáze…
Nabízíme:
* Super kolektiv
* Týden dovolené navíc – 25 dní celkem
* Soutěže o zajímavé ceny
* Firemní snídaně
* Bonusy za věrné služby
* Relax místnost s fotbálkem
* Možnost nastoupit okamžitě

 Datum zveřejnění:

07/08/2017

 Region:

Královéhradecký

 Město nebo obec:

Hradec Králové

 Adresa:

Orlí 36, Brno 602 00

 Zobrazeno:

4

 Uživatel

 Region: Jihomoravský

 Město nebo obec: Brno

Napsat inzerentovi