100.00 Kč

Práce ostrahy - 19 000 - 27 000Kč

  Služby

Informace o pracovním místě
Hledáte příjemné, čisté a klidné pracovní prostředí? My hledáme zodpovědné a příjemné zaměstnance. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

V současné chvíli poptáváme bezpečnostní pracovníky pro zajištění fyzické ostrahy v administrativní budově, která je situovaná na Praze 2 - metro I.P. Pavlova

Náplň práce:
Ochrana majetku a provádění kontrol budovy, pochůzková činnost, obsluha bezpečnostních technologií (dohled nad CCTV, EPS, EZS).
Evidence návštěv a s tím spojená správa přístupového systému

Požadujeme
Co od Vás očekáváme:
Spolehlivost
Pečlivost
Samostatnost
Chuť učit se novým věcem
Slušné vystupování
Věk 18 - 45 let
Mírně pokročilou znalost AJ
Osvědčení strážný - možné dodělat ve spolupráci s naší společností
Žádný záznam ve VRT

Nabízíme
Hodinová mzda od 90Kč/h do 100kč/h čistého (dle zařazení)
Možnost kariérního i platového růstu
Možnost uplatnění cizích jazyků
Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
Férový přístup
Možnost dodělat ve spolupráci s naší firmou osvědčení strážný.

 Datum zveřejnění:

09/08/2017

 Region:

Hlavní město Praha

 Město nebo obec:

Praha

 Městská část:

Praha 2

 Zobrazeno:

1

 Uživatel

 Tel.: +420605503629

Napsat inzerentovi