70000.00 Kč

Práce ostrahy - až 70 000 Kč (čistého)

  Služby

Informace o pracovním místě
Baví Vás práce v bezpečnostním průmyslu a domluvíte se německy – úroveň mírně pokročilý a výše ? Vážení zájemci, volejte, pouze pokud se opravdu německy domluvíte - němčináři začátečníci nebudou na tuto pozici přijati!

Neváhejte, a pojďte pracovat k nám! PROMURUS GROUP s.r.o. opět otevírá nábor na pozice bezpečnostní pracovník v Německu. Hledáme muže i ženy na zajištění fyzické ostrahy staveb a dalších komerčních objektů.

Vaše hlavní náplň práce bude:
pochůzková činnost v rámci stavby, kontrola vstupů a výstupů zaměstnanců na stavbě, kontrolní jízdy v rámci stavby, komunikace s týmem v NJ a ČJ aj. dle povahy objektu. Uchazeči s ř.p. mohou zastávat i pozice mobilní výjezdové hlídky.

Požadujeme
- Český certifikát strážný
- Znalost německého jazyka alespoň na úrovni A2 , v případě, že si nejste
jistí svojí úrovní, nevadí, ozvěte se nám, a my Vám sdělíme objektivní
hodnocení a možnosti, jak postupovat.
- FYZICKOU ODOLNOST - práce venku
- SPOLEHLIVOST
- PRACOVNÍ NASAZENÍ
- Zdravotní způsobilost
- Řidičský průkaz sk. B
- Německý certifikát 34a - výhodou, ne nutností
v případě, že tento certifikát nemáte - a budete mít zájem se posouvat dále,
možno dodělat v Německu ve spolupráci s naší firmou (nutná znalost němčiny
na úrovni B1 a výše).

Nabízíme
- ZDARMA ubytování v blízkosti pracoviště
- ZDARMA doprava z ČR do NĚMECKA a zpět
- ZDARMA doprava v rámci ubytovacího zařízení a místa výkonu
práce
- Hodinovou mzdu 210Kč/h – čistého!
- Typ pracovní smlouvy: HPP/DPP
- V případě dlouhodobé spokojenosti, možnost přechodu na
německou pracovní smlouvu!
- Možnost variabilních turnusových systému (např. 14 dní práce, 14
dní volno)
- Možnost platového i kariérního růstu – chceme naše zaměstnance
posouvat vpřed!
- Fyzicky nenáročnou práci
- Možnost zařazení i na jiný typ objektu (průmyslové areály,
logistické areály i jiné komerční objekty)
- Dlouhodobou a stabilní spolupráci, kterou stavíme na špičkovém
servisu pro naše zaměstnance
- Zálohy
- Empatický a vstřícný přístup managementu, který jinde nenajdete

 Datum zveřejnění:

09/08/2017

 Region:

Hlavní město Praha

 Zobrazeno:

12

 Uživatel

 Tel.: +420605503629

Napsat inzerentovi