24000.00 Kč

Brusič - 130 kč/čis, ubytování zajištěno!

  Výroba a provoz

POŽADUJEME

- praxe v ručním broušení 2 roky
- znalost výkresové dokumentace
- preciznost - broušení pohledových míst

NABÍZÍME

- OPP zdarma
- práce v perspektivním podniku
- ubytování v čisté ubytovně v centru Vyškov
- stravování v Gastrocentru nedaleko podniku
- ubytování 3 km od podniku - před podnikem zastávka MHD
- ubytovna - pěkná, čistá, ubytování po 2 - 3 lidech, TV na pokoji, WIFI zdarma, možnost parkování v oploceném areálu
-vedle ubytovny - Tesco, Kaufland, Albert, Lídl, restaurace, lékarna, Autobusové nádraží, vlakové nádraží cca 5 min pěšky

NÁPLŇ PRÁCE

- Brousí se komponenty do zemědělských, manipulačních a stavebních strojů. Jedná se z pravidla o sériovou.

V případě zájmu mi posílejte své životopisy nebo volejte na 734423777.

 Datum zveřejnění:

22/05/2017

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Vyškov

 Zobrazeno:

0

 Uživatel

 Tel.: 734423777

 Region: Moravskoslezský

 Město nebo obec: Ostrava

Napsat inzerentovi