24000.00 Kč

Montáž kapotáží na výrobních zařízeních- 130 kč/čis, diety, ubytovaní!

  Výroba a provoz

Informace o pracovním místě

Zaměstnání v české strojírenké společnosti zabývající se všestraným zpracování plechů.

- jedná se o montáž kapotáží na výrobních zařízeních
- časté výjezdy k zákaznikům včetně zahraničních cest
- komunikace se zákazníkem s výrobou

Požadujeme

- vyučen zámečník nebo prokazatelná praxe v oboru
- manuální zručnost
-čtení výkresové dokumentace
- ochota pracovat v případě potřeby o víkendech
- řk. skupiny B
- platné oprávnění na VZV (elektrika, plyn)

Nabízíme

- jednosměnný provoz
- možnost přesčasů
- možnost ubytování
- stálá práce
- různorodá náplň práce- každý den něco nového

Neváhejte mě kontaktovat na 734423777 nebo na email barborafrancova@wincottpeople.com

 Datum zveřejnění:

22/05/2017

 Datum úpravy:

22/05/2017

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Vyškov

 Městská část:

Výškov

 Zobrazeno:

2

 Uživatel

 Tel.: 734423777

 Region: Moravskoslezský

 Město nebo obec: Ostrava

Napsat inzerentovi