Zdarma

Plánovač/ka výroby Jihlavsko

  Výroba a provoz

Vystudovali jste SŠ/VŠ vzdělání technického směru? Domluvíte se komunikativně anglicky? Máte již nějaké zkušenosti z výroby či logistiky ideálně v automotive? Máte chuť a zápal řešit problémy? Jste proaktivní s analytickým myšlením?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Zpracovávání objednávek zákazníků
Tvorba výrobních plánů a následná koordinace výroby
Organizace dodávek konečných komponent k zákazníkovi
Pravidelná komunikace a spolupráce se zákazníkem a výrobou – komunikace probíhá v cizím jazyce
CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, odborné vzdělávání
Mzdové ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a odvedené práci
13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
Roční bonus na základě hodnocení výkonu
Dotované závodní stravování
Podpora při relokaci
Firemní benefity včetně kafeterie
Možnost využití pružné pracovní doby
Spoustu dalších finančních i nefinančních výhod

 Datum zveřejnění:

01/06/2017

 Region:

Vysočina

 Město nebo obec:

Jihlava

 Adresa:

Jihlavsko

 Zobrazeno:

1

 Uživatel

 Tel.: 775080805

 Region: Vysočina

 Město nebo obec: Třebíč

Napsat inzerentovi