29500.00 Kč

Práce na ohraňovacím lisu- plat od 160 kč/čis, nástup ihned!

  Výroba a provoz

Podnik se zabývá výrobou komponentů jak pro zemědělské, stavební a manipulační stroje (kabiny, karoserie, bezpečnostní rámy), tak dílů pro osobní i nákladní vozy.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha strojů SAFAN, 3-4 metry nebo Obsluha ohraňovacích CNC lisů Trumpf
- manipulace s materiálem do 20 kg
- ohýbání plechů nejčastěji 2-4 mm
- programy jsou napsané

Zaměstnanecké výhody, benefity

- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním
- nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Vaše spokojenost je i naše spokojenost - zajištěny firemní a sportovní akce během celého roku
- pro zajištění pohodlí Vám poskytneme příspěvky na dopravu a ubytování ZDARMA
- pro místní je výborná dopravní dostupnost (nedaleko vlaková a autobusová stanice)
- práce v příjemném prostředí moderního podniku

- nástoupit můžete hned nebo po domluvě

Požadavky na zaměstnance

- fyzickou zdatnost, samostatnost a spolehlivost

- ochotu pracovat i ve vícesměnném provozu

- znalost výkresové dokumentace

- praxe na ohraňovacích lisech
- praxe v programování

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na barborafrancova@wincottpeople.com nebo volejte na 734 423 777.

 Datum zveřejnění:

22/05/2017

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Vyškov

 Zobrazeno:

2

 Uživatel

 Tel.: 734423777

 Region: Moravskoslezský

 Město nebo obec: Ostrava

Napsat inzerentovi