25300.00 Kč

Svářeč ZK 135 - mzda od 22 000 kč/čis!

  Výroba a provoz

POŽADAVKY

- základní kurz 135 (státní zkouška výhodou)
- zámečnické práce- broušení, zahlubování, vrtání, řežba závitů apod.
- svařování tenkých nerezových materiálů (1-6mm)
-znalost výkresové dokumentace
- svařování metodou TIG výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

-Hlavní náplní jsou kapotáže k výrobním strojům.

-svařování + zámečnické a montážní práce
- kompletování výrobků na základě výkresové dokumentace
- manipulace s ručními bruskami - aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu jak platovém, tak kariérním
- nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v zavedené tradiční české strojírenské společnosti
- pro zajištění pohodlí Vám poskytneme ubytování
- jste pro nás na prvním místě a budeme s Vámi jednat fér
-ochranné pracovní pomůcky jsou samozřejmostí
- příjemná kantýna v podniku se širokým výběrem
-práce pro uchazeče i bez větší praxe

V případě zájmu mi zasílejte své životopisy na barborafrancova@wincottpeople.com

 Datum zveřejnění:

22/05/2017

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Vyškov

 Zobrazeno:

0

 Uživatel

 Tel.: 734423777

 Region: Moravskoslezský

 Město nebo obec: Ostrava

Napsat inzerentovi