Zdarma

Technik GPS systému (Želetavsko)

  Výroba a provoz

Jste čerstvý absolvent SŠ a technický typ se zájmem o moderní technologie? Vlastníte ŘP sk. B a nevadí vám práce v terénu? Ovládáte velmi dobře MS Office příp. máte zkušenosti s nějakým systémem, programem?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Implementace a vyhodnocování systému CTF (Controlled traffic farming)
Správa GPS systému pro zemědělské stroje (např. stahování a nahrávání map)
Návrhy pojezdových tras a kontrola jejich efektivního využívání
Práce v terénu (zaměřování pozemků)
Odběry půdních vzorků, zajištění jejich rozborů a evidenci v IS
CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

Samostatnou práci a zázemí v rychle se rozvíjející společnosti
Motivující finanční ohodnocení a bonusy
Uplatnění získaných zkušeností
Možnost dalšího vzdělávání
Podnikové stravování

 Datum zveřejnění:

22/06/2017

 Datum úpravy:

22/06/2017

 Region:

Vysočina

 Město nebo obec:

Želetava

 Zobrazeno:

0

 Uživatel

 Tel.: 775080805

 Region: Vysočina

 Město nebo obec: Třebíč

Napsat inzerentovi