18000000.00 Kč

PRODEJ poloviny (531 m2) bytového domu v Brně - Králově Poli

  Domy - prodej, pronájem

Vyjímečná příležitost k investici v lukrativní části Brna:
V zastoupení majitele nabízíme prodej id. poloviny (předjednán i prodej druhé poloviny) výjimečného zděného bytového domu z roku 1937 s užitnou plochou 531 m2 (polovina), se třemi nadzemními podlažími, půdou vhodnou k dostavbě, sklepním bytem, sklepy, průjezdem na dvůr a zahradou v lukrativní a frekventované ústřední části města v Brně-Králově Poli.
Předmětem prodeje je ideální polovina bytového domu s volným nakládáním s vlastnickými právy (prodej, pronájem, stavební úpravy) a s přesným vymezením užívaných prostor s dispozicemi:
1.NP: užitná plocha 106 m2, kterou tvoří nebytové prostory o výměře cca 90 m2, obchodní část s výkladem do frekventované ulice činí cca 35 m2 s možností připojení dalších prostor (kanceláře), samostatnou kuchyňkou, skladem, sociálním zázemím se sprchou a WC, průjezd na zahradu o celkové výměře 32 m2,
2.NP: užitná plocha 216 m2, užívání celého patra, zcela zrekonstruované dva byty (případně kanceláře) 4+kk s krbem (140 m2), 1+1 (58 m2), oba s balkóny, zrenovovanými dveřmi, parketami, koupelnami. Nová okna, každá jednotka vlastní plynový kotel, nové rozvody médií.
4.NP - půda: polovina půdního prostoru o výměře 106 m2 vhodného k vestavbě či nadstavbě, s vyvedenými komíny.
1.PP: příprava sklepního bytu o velikosti cca 56 m2, zatím s uložením stavebního materiálu. Jednoduše lze upravit a užívat k bydlení. Další sklepní prostory přibližně 47 m2, o jejichž část je možné rozšířit sklepní byt,
dvůr na parkování (polovina asi 75 m2) a navazující zahrada o velikosti 400 m2 se zahradním domkem k uskladnění nářadí. Na zahradě byly v poslední době vysazeny ovocné stromy, možná parková úprava.
Dům je v dobré kondici, pečlivě udržován. Rekonstrukce proběhla citlivě, v celém domě nové rozvody, započaty úpravy pro vybudování sklepního bytu s okny s denním světlem. Pronájem nebytových i bytových prostor je vyhledáván.
Předběžná jednání o stavebním využití nemovitosti u stavebního úřadu vyzněla ve prospěch nadstavby domu i dostavby do dvorního traktu.
Okolní zástavba poskytuje sociální zázemí v podobě škol, obchodních příležitostí, v blízkosti zastávka MHD. Výborná dostupnost do historického centra Brna. Vhodné na sídlo firmy i investičně na nájemní vztah. Vzhledem k platnosti předkupního spoluvlastnického práva je možné jednat i o koupi celé nemovitosti. Volné ihned. Na přání majitele neprezentujeme exteriérové fotografie. Naše makléřka Vám ráda sdělí podrobnosti a domluví prohlídku podle Vašich časových možností.

 Datum zveřejnění:

20/05/2018

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Brno

 Městská část:

Královo Pole

 Zobrazeno:

6
 Uživatel

Napsat inzerentovi