32000.00 Kč

Pronájem nově postavených kanceláří 110 m2 a budovy skladu cca 100 m2 v Brně-Maloměřicích

  Kancelářské prostory

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu lukrativně umístěné, zcela nově vybudované nebytové prostory - kanceláře (110 m2) a samostatnou budovu skladu (cca 100 m2) ve výborně dostupné části města Brna, v Maloměřicích.
Jedná se o nebytové prostory - velkou kancelář, vhodnou jako jednací místnost nebo vzorkovnu (45 m2) a tři kanceláře (18 m2, 20 m2, 8 m2) ve 3. patře moderní, nově postavené cihlové budovy v klidném příjemném prostředí a přitom v brněnské městské části s výborným přístupem jak do centra města, tak na dálniční přivaděč D1 i na výjezd směrem na Svitavy.
Kanceláře jsou vybudovány ve vysoké kvalitě materiálů, splňují současnou náročnost prosperující firmy i co do reprezentativního dojmu. Slunné kanceláře mají uklidňující výhled do zeleně, bez hluku a ruchu, zázemí nového sociálního zařízení včetně sprchy a samostatného WC, možnost využití prostor jako šatny, skladu. Kanceláře jsou klimatizovány, mají zabezpečovací zařízení a velká okna vybavena elektricky ovládanými horizontálními venkovními žaluziemi. Na podlahách je ve všech místnostech kvalitní dlažba. Pronajímané prostory zaujímají celé jedno patro, jsou oddělené a uzamykatelné, mají samostatná měřidla energií, vytápění na elektřinu vlastním kotlem s plně úsporným režimem.
Ke kancelářím přináleží pronájem vedlejší přízemní skladovací haly s výměrou cca 100 m2, o rozměrech 14 x 7 m2, s výškou stropu: cca 3,2 m, s vjezdovými vraty 3 x 2,8 m. Hala je samostatná budova, uzamykatelná.
V ceně pronájmu jsou dvě parkovací místa. Potřebu více parkovacích míst je možné projednat.
Budova je vhodná pro provoz obchodní firmy s drobným zbožím, velkoobchodu nebo sídla firmy s kancelářemi a schowroomem využívající i skladovací prostor.
K dispozici je příjezdová cesta do areálu, kterou lze využít pro dovezení zboží (optimálně dodávkami , nebo kamionem s menší frekvencí závozu), celý areál je oplocený. Parkování možné přímo před objektem.
Majitel požaduje vzhledem k prvnímu užívání nových prostor složení jistoty ve výši dvou měsíčních poplatků. Volné od 1.1.2019 nebo podle domluvy. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.
Nájem: 32.000,- Kč/měs. + poplatky za energie a služby dle náročnosti provozu

 Datum zveřejnění:

03/11/2018

 Region:

Jihomoravský

 Město nebo obec:

Brno

 Městská část:

Maloměřice

 Zobrazeno:

7
 Uživatel

Napsat inzerentovi