Nabídka práce: Benešov

Stavební a provozní elektrikář

Vloženo dne 28/01/2020 21:54 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
location Benešov
time Plný úvazek
Pracoviště Bedrč 22 a dle zakázek zaměstnavateleŘP skupiny B,CPrvní kontakt e-mailem.

Golfová recepční

Vloženo dne 28/01/2020 21:53 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Zajištění plynulého chodu recepcereprezentativní a profesionální vystupování, komunikativní a přátelská osobnostdobré organizační schopnostiznalost MS Office (Word, Excwl, Outlook)AJ na komunikativní úrovni, další jazyky vítányZnalost golfového prostředí vítána, ne však podmínkou

Ostraha prodejny Lidl

Vloženo dne 28/01/2020 21:51 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Požadujeme :Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme. Možnost práce i na DPP.Nabízíme :práci v silné a stabilní společnostiodpovídající platové ohodnocenímožnost záloh na mzdunástup možný ihned

řidič - kurýr

Vloženo dne 28/01/2020 21:50 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Řidič - kurýr skupiny B, pro osobní vozidlo Hyundai. Rozvoz krabičkových jídel stávajícím zákazníkům. ŘP sk.B - aktivní řidič/ka. Dobrá znalost Prahy. Příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost. Trestní bezúhonnost. Nejlépe uchazeči Benešov, Vlašim nebo okolí, případně Praha

prodavač/ka - Bystřice

Vloženo dne 28/01/2020 21:49 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Požadujeme: trestní bezúhonnost

Lakýrník

Vloženo dne 28/01/2020 21:47 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Požadujeme životopis, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost.Alespoň minimální praxi v oboru lakování ocelových konstrukcí.Po zkušební době stravenky, příspěvek na důchodové připojištění

asistent pedagoga

Vloženo dne 28/01/2020 21:46 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
time Částečný úvazek
pedagogické vzdělání výhodou

Revizní technik bez omezení napětí

Vloženo dne 28/01/2020 21:44 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Náplň práce: revize a kontrola technického stavu elektrických zařízení, kde předmětem revizí jsou elektrické rozvody a rozvodná zařízení, elektrické stroje či zařízení atd. a to NN, VN a VVN.Požadujeme: odbornou způsobilost pro práci v elektrotechnice (vyhl.50/78 Sb.), odbornou způsobilost pro revizní činnost dle zákona č. ...

Číšník, servírka

Vloženo dne 28/01/2020 21:43 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
První kontakt emailem.

Pracovník zakládacího dopravníku

Vloženo dne 28/01/2020 21:42 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Rozšiřujeme tým našeho výrobního oddělení.Náplň práce: navěšování zboží na galvanické lince.Požadujeme: manuální zručnost, zájem o práci, spolehlivost.Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, pracovní doba od 6,00 do 14,30 hod., dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity, přátelský kolektiv.Nástup dle dohody. Místo výkonu ...

Druh pracovního poměru

Datum zveřejnění

Mzdový rozsah

Od
Do
za

Doporučujeme

farmaceutický/á asistent/ka
Hledáme pro doplnění našeho kolektivu kolegyni nebo kolegu na pozici ...