Nabídka práce: Frýdek MístekObchod, Frýdek-Místek - POMOCNÍ KUCHAŘI (ZamK)

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A02 z:16/4/2020 (ZamK) a:2/7/2020 Požadujeme: - znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s nadřízenými, přípravu reportů pro vedení společnosti. - organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za úkoly. Výhodou: - pokročilá úroveň anglického jazyka, znalost práce na PC. Kontakt emailem.

Doprava, Frýdek-Místek - ŘIDIČI SK. C+E

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
Požadujeme - ŘP sk. C+E, profesní průkaz, praxe min. 1 rok. Jedná se o vnitrostátní dopravu, víkendy volno. Předem volat na tel. č.: 602 709 925 a domluvit si schůzku.

Doprava, Frýdek-Místek - SPECIALISTÉ V OBLASTI LOGISTIKY (ZamK)

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A02 z:9/12/2019 (ZamK) a:2/7/2020 Kontakt e-mailem shkim@chb-prague.com Požadujeme: - znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu komunikace s nadřízenými, přípravu reportů pro vedení). - organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za úkoly - znalost práce s PC. Výhodou: - pokročilá úroveň anglického jazyka.

Stavebnictví, Frýdek-Místek - STAVEBNÍ INŽENÝŘI PŘÍPRAVY A REALIZACE INVESTIC - PROJEKTOVÍ MANAŽEŘI (ZamK)

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A02 z:8/1/2020 (ZamK) a:2/7/2020 Kontakt emailem marta.bomerova@hec-czech.cz Požadujeme: - velmi dobrá znalost korejského jazyka z důvodu přípravy reportů pro vedení společnosti. Výhodou: - zkušenosti v oboru stavebnictví výhodou - zkušenosti s vedením a realizací stavebních projektů - zkušenosti s koordinací stavebních činností.

Výroba a provoz, Frýdek-Místek - PEKAŘI

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
Požadujeme - manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, praxe v oboru výhodou. Náplň práce - příprava těsta, pečení chleba a pečiva. Předem volat na tel. č.: 731 175 437 a domluvit si schůzku nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: pekarnajablunk@volny.cz Pracoviště: Jablunkov

Stavebnictví, Frýdek-Místek - DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV (ZamK)

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A02 z:13/2/2020 (ZamK) a:2/7/2020 - ŘP skup. B podmínkou. Náplň práce: - příprava stavenišť. Místo výkonu práce: - jako místo výjezdu na stavby v rámci MSK je stanovena obec Dobrá. Kontakt: - telefonicky, e-mailem.

Kultura a sport, Frýdek-Místek - UČITEL/KA TANEČNÍHO OBORU

location Frýdek Místek
time Částečný úvazek
C04 z:2/7/2020 Pracovní pozice vhodná i pro absolventy. Jedná se o zkrácený úvazek 17hodin/týdně. Pracovní doba: - po-pá, 9 hodin přímé pedagogické činnosti Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou). Požadujeme: - plnou způsobilost k právním úkonům - odbornou kvalifikace pro učitele uměleckých odborných předmětů v ...

Výroba a provoz, Frýdek-Místek - ŠVADLENA, ŠIČKA

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A11 z:2/7/2020 Pracovní doba pondělí až pátek. Požadujeme: - praxi (rovné šití). Kontakt emailem, telefonicky.

Výroba a provoz, Frýdek-Místek - PROJEKTANTI ELEKTROZAŘÍZENÍ

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
Požadujeme - min. SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, dovednosti MS Office, znalost EPLAN, vyhl. 50/78 Sb., min. §6 (výhodou §10), výhodou - znalost AutoCADu, znalost AJ. Vhodné i pro absolventy, nástup možný ihned. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: romana.staszko@tp.trz.cz Pracoviště: Třinec

Administrativa, Frýdek-Místek - OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA

location Frýdek Místek
time Plný úvazek
A11 z:2/7/2020 Pracovní doba pondělí až pátek. Požadujeme: - znalost práce na PC - ŘP sk. B - ochotu pracovat. Nabízíme: - pracovní pozici vhodnou i pro absolventy škol. Kontakt emailem, telefonicky.