Nabídka práce: JihlavaZdravotnictví, Jihlava - Pracovník/ce v sociálních službách

location Jihlava
time Plný úvazek
Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách a ŘP sk. B. Pracovní doba je nerovnomětně rozložená. Pečovatelská služba je poskytována na území města Jihlavy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 13 do 14 hod.

Obchod, Jihlava - Finanční poradce/kyně pro rodinné finance

location Jihlava
time Plný úvazek
Náplň práce: - realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti - spolupráce s analytickým oddělením - nastavení optimálního portfolia klienta - budování důvěrného vztahu s klientem Požadujeme: - ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita nebo praxe v oboru - pozitivní ...

Administrativa, Jihlava - Dispečer/ka

location Jihlava
time Plný úvazek
Firma AV Cargo zabývající se přepravou sypkých a obalových materiálů (nákladními vozy s pohonem 8x4, s třístrannou sklápěcí nástavbou) po území kraje Vysočina hledá pracovníka na pozici dispečer/ka. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Obchod, Jihlava - Číšník/servírka

location Jihlava
time Plný úvazek
Nepřetržitý provoz - směny krátký/dlouhý týden. Plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič - časovou flexibilitu Náplň práce: - práce v kolektivu - obsluha a komunikace s hosty, - pravidelné inventury zboží Nabízíme: - podnikové stravování, prémie za odvedenou práci, možnost přenocovnání První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8 ...

Školství, výuka, vzdělávání, Jihlava - Osobní asistent/ka

location Jihlava
time Plný úvazek
Jedná se o DPČ (max. 20 h/týden). Jaká bude Vaše náplň práce? - zajištění služby osobní asistence pro studenty se specifickými potřebami - v rámci výuky a praxe - průvodcovské služby - doprovod v rámci školy a praxe, příp. na akce příležitostného rázu pořádané školou - manipulace s předměty ...

Výroba a provoz, Jihlava - Kvalitáři a testovači výrobků

location Jihlava
time Plný úvazek
První kontakt telefonicky od 9 do 15 hod.

Výroba a provoz, Jihlava - Zámečník

location Jihlava
time Plný úvazek
Předmět práce: - sestavování ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace Nabízíme: - prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce První kontakt telefonicky.

Doprava, Jihlava - Řidič/ka v nákladní dopravě pro sklápěč 8x4

location Jihlava
time Plný úvazek
Přijmu řidiče/řidičku pro nákl. dopravu na sklápěč 8x4. Práce pouze po Kraji Vysočina. Požadujeme ŘP sk. C a T, časovou flexibilitu. Nabízíme zajímavé mzdové podmínky, pevný výplatní termín. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Zdravotnictví, Jihlava - Pracovník/ce v sociálních službách

location Jihlava
time Plný úvazek
Výhodou kurz pracovníka v sociálních službách. První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 13 do 14 hod.

Výroba a provoz, Jihlava - Šička konfekce, spodního prádla

location Jihlava
time Plný úvazek
Místo výkonu práce Jamné u Jihlavy č.p. 150 Výhodou praxe s šitím prádla, nutná praxe s šitím. Dopravu do místa pracoviště firma zajišťuje, nebo dotuje, možné ubytování.