Nabídka práce: Plzeň sever

Učitelka mateřské školy

Vloženo dne 28/01/2020 14:35 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
location Plzeň sever
time Plný úvazek
Kvalifikovaná učitelka mateřské školy. Zástup za nemoc.

Montážní dělník

Vloženo dne 28/01/2020 14:33 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Částečná znalost Českého jazyka. Pomocná síla ve výrobě, fyzická zdatnost podmínkou (namáhavá práce). Zaměření na truhlářskou výrobu, manuální zručnost, schopnost samostatné práce

Asistentka, administrativní pracovnice

Vloženo dne 28/01/2020 14:32 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Náplň práce:- personalistika, marketing, logistika, práce s bankou, prace na PC, Znalost AJ a NJPlat 10 000 Kč čistého+bonusy firmy

Plzeň-sever - Zámečník

Vloženo dne 28/01/2020 14:29 od TIP-PRACE.cz - portál nabídek práce
Místo výkonu práce: Hřbitovní 1319, Nýřany.Pracovní doba 6:00 - 14:30Práce v zámečnické dílně, zkušenosti se svařováním, dělením a broušením materiálu výhodou.Řidičský průkaz vítán.

Kuchař/ kuchařka

Vloženo dne 26/11/2019 11:17 od Bílovská zemědělská a.s.
Kuchařka do závodní jídelny, nástup možný od 1.2.2019

Druh pracovního poměru

Datum zveřejnění

Mzdový rozsah

Od
Do
za

Doporučujeme

farmaceutický/á asistent/ka
Hledáme pro doplnění našeho kolektivu kolegyni nebo kolegu na pozici ...