Nabídka práce: Praha východ

OBCHODNÍ KONZULTANT

Vloženo dne 13/01/2020 10:08 od JIP východočeská a.s.
salary CZK 25000.00 za měsíc
location Praha východ
time Práce na IČ
CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ:* akvizice nových zákazníků * rozvoj a budování obchodních vztahů* odpovědnost za prodejní výsledky v přiřazeném portfoliu * monitoring konkurence ve svěřené oblasti* reporting vedení společnosti, plnění plánů prodeje     JAKÉ JSOU PŘEDPOKLADY ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA:* velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnost, tah ...

Učitelka MŠ

Vloženo dne 02/12/2019 11:15 od Mateřská škola Dráček, Babice, příspěvková organizace
time Plný úvazek
Hledáme do našeho kolektivu novou kolegyni.Požadované vzdělání dle zák.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících.Plat dle platných platových tabulek.Bližší informace u vedení MŠ.

Obchodní referent zahraniční obchod

Vloženo dne 25/11/2019 13:39 od Tos-met slévárna a.s.
salary CZK 28000.00 za měsíc
Náplň práce  :      tvorba cenových nabídek a kalkulaceobchodní jednání s klienty, vypracování obchodních smluvvystavování faktur, dobropisůvyřizování případných reklamacíprůběžné sledování dodacích termínůzpracování nabídek pro zahraniční klientyJaké znalosti :znalost NJ , nebo Aj -  pokročilýzákladní technické znalostipraxe na pozici ORřidičský průkaz skupiny Bflexibilita, samostatnostznalost dalšího jazyka výhodou         Mzda 28 000 - 35 ...

Hospodyně na úklid domácnosti

Vloženo dne 25/11/2019 10:48 od Agentura Suzi s.r.o.
salary CZK 130.00 za hodinu
time Brigáda
Pravidelný úklid rodinného domu ve Velkých Popovicích (Nové Habří). Úklid by probíhal 1x týdně na 4 hodiny ideálně dopoledne. Požadujeme: min. věk 20 let, zkušenosti s úklidem domácností, pečlivost, samostatnost a spolehlivost. Odměna: 120-130 Kč/h + příspěvek na dopravu.

Druh pracovního poměru

Datum zveřejnění

Mzdový rozsah

Od
Do
za

Doporučujeme

farmaceutický/á asistent/ka
Hledáme pro doplnění našeho kolektivu kolegyni nebo kolegu na pozici ...