Nabídka práce: Teplice

Stomatolog

Vloženo dne 03/12/2019 10:51 od 2 Dent s.r.o.
salary CZK 60000.00 za měsíc
location Teplice
time Plný úvazek
Pozice: ZUBNÍ LÉKAŘ/ KASpolečnost 2 Dent s.r.o.NABÍZÍME:* Trvalou smlouvu.* Atraktivní fixní platové ohodnocení + procenta ze zisku (pojišťovny + hotovostní platby) dle typu úvazku* 6- ti hodinová pracovní doba* Možnost využití služebního automobilu* Školení v rámci pracovní doby* Výpomoc při hledání: bydlení, školy a mateřské ...

Seřizovač strojů

Vloženo dne 15/11/2019 15:00 od HIT OFFICE, s.r.o.
salary CZK 21000.00 za měsíc,
NÁPLŇ PRÁCE o seřizování výrobních strojů dle denního plánu výroby o aktivní údržba strojního vybavení firmy o provádění pravidelných kontrol strojního vybavení společnosti o předávání informací pro další směnu

Údržbář - elektrikář

Vloženo dne 15/11/2019 14:59 od HIT OFFICE, s.r.o.
salary CZK 120.00 za hodinu,
praxe v oboru, oprávnění na VZV, výhodou vyhláška č. 50/78 Sb. par.6 a 7 Zaměstnanecké výhody - stravenky v hodnotě 100,- Kč

Operátor stroje - obsluha balící linky

Vloženo dne 15/11/2019 14:57 od HIT OFFICE, s.r.o.
salary CZK 18000.00 za měsíc,
Nástup možný IHNED Náplň práce - Balení výrobků a polotovarů z výroby - etiketování a skládání na paletu

Skladník / skladnice

Vloženo dne 15/11/2019 14:56 od HIT OFFICE, s.r.o.
salary CZK 20000.00 za měsíc,
Náplň práce: - naskladnění výrobků z výroby do lokací pomocí terminálů - příprava palet k nakládce zákazníkům - vyskladnění pomocí termínálů Požadujeme: - základní znalost práce s PC - znalost obsluhy VZV a paletového vozíku

Strojník - seřizovač / seřizovačka

Vloženo dne 15/11/2019 14:55 od HIT OFFICE, s.r.o.
salary CZK 22000.00 za měsíc,
Náplň práce - obsluha výrobních strojů dle denního plánu výroby - aktivní údržba strojního zařízení

Obsluha výsekového stroje

Vloženo dne 15/11/2019 14:54 od HIT OFFICE, s.r.o.
Nástup možný IHNED Požadujeme: Spolehlivost, přesnost Obsluha VZV výhodou

Druh pracovního poměru

Datum zveřejnění

Mzdový rozsah

Od
Do
za

Doporučujeme

farmaceutický/á asistent/ka
Hledáme pro doplnění našeho kolektivu kolegyni nebo kolegu na pozici ...