Nabídka práce: Zlín

Třidič/svozař

Vloženo dne 02/12/2019 12:19 od JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
salary CZK 14200.00 za měsíc,
location Zlín
time Plný úvazek
náplň práce: třídění odpadu a svoz odpadu (popelář) dle aktuálního plánu, pracovní doba: PO-PÁ 6-14,30 hod, volné víkendy a svátky, denně doma, požadavky: spolehlivost, čistý TR, zodpovědnost, možno i brigádně, směny dle domluvy

Řidič nákladního vozidla sk. C

Vloženo dne 02/12/2019 12:17 od JOGA LUHAČOVICE, s.r.o.
salary CZK 24000.00 za měsíc,
Náplň práce: řízení vozidla pro svoz odpadu; pracovní doba: PO-PÁ 6-14,30 hod, volné víkendy a svátky; denně doma, jízdy jen po okolí Luhačovice_Uh.Brod-Slavičín_Val.klobouky_Vsetín_Zlín; požadavky: ŘP sk. C, platný profesní průkaz výhodou ne podmínkou

Personalista/ka

Vloženo dne 29/11/2019 11:26 od Graspo CZ, a.s.
Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici Personalista/ka.Úkoly: zajištění pracovně právní agendy; personální administrativa; nábor nových zaměstnanců a jejich adaptace; komunikace s úřady; organizace vzdělávání; zajištění lékařských prohlídek.Požadavek: SŠ/VŠ; velmi dobrá práce na PC; ...

Pomocný kuchař / kuchařka

Vloženo dne 26/11/2019 14:14 od Adamantis group s.r.o.
salary CZK 17000.00 za měsíc

Pokojská

Vloženo dne 26/11/2019 14:12 od Adamantis group s.r.o.
salary CZK 16000.00 za měsíc

Recepční

Vloženo dne 26/11/2019 14:11 od Adamantis group s.r.o.
salary CZK 17600.00 za měsíc

Manipulační dělník do výroby

Vloženo dne 11/11/2019 19:42 od KOVOTREND s.r.o.
salary CZK 30000.00 za měsíc,
Náplň práce: příprava ocelových prvků před lakováním, manipulace mostovým jeřábem s prvky OK, expedice hotových dílů

Druh pracovního poměru

Datum zveřejnění

Mzdový rozsah

Od
Do
za

Doporučujeme

farmaceutický/á asistent/ka
Hledáme pro doplnění našeho kolektivu kolegyni nebo kolegu na pozici ...