Nabídka práce: ZlínDoprava, Zlín - Skladníci

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: práce ve skladu, údržba strojů

Stavebnictví, Zlín - Zedníci, tesaři

location Zlín
time Plný úvazek
Jsme rodinná stavební firma s více než 20letou tradicí zabývající se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a rodinných domů. Do našeho týmu hledáme kolegy nebo kolegyně na pozici ZEDNÍK, TESAŘ.

Obchod, Zlín - Marketingový specialista

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: zpracování marketingových koncepcí a příprava marketingové strategie, zajištění přípravy a tvorby korporátní identity a designu, korporátního webu, zajištění koordinace naplňování CI manuálu (logomanuál, vizuální styl, merkanti, web), zpracování návrhu vhodné akviziční a komunikační strategie pro cílovou skupinu zasídlených kulturních organizací, zajišťování řízení všech ...

Výroba a provoz, Zlín - Lakýrníci, natěrači

location Zlín
time Plný úvazek
Lakýrník, natěrač pro nátěr a nástřik obráběcích strojů a jejich součástí. Výhody: 1 týden ŘD navíc, penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní volání, závodní stravování

Výroba a provoz, Zlín - Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

location Zlín
time Plný úvazek
Požadavky: manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě. Agenturní zaměstnání. Jedná se o krátkodobé zaměstnání.

Administrativa, Zlín - Copywriter

location Zlín
time Plný úvazek
Pracovní fond: minimálně 10 hodin měsíčně

Výroba a provoz, Zlín - Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

location Zlín
time Plný úvazek
Pracoviště: Neubuz 165 - Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování. - vzdělání není rozhodující - časová flexibilita, komunikativní schopnosti, ochotu učit se novým věcem.

Zdravotnictví, Zlín - Všeobecná sestra - anesteziologické oddělení

location Zlín
time Plný úvazek
Požadujeme: - odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - komunikační a organizační schopnosti, - vstřícný přistup k pacientům, - samostatnost, - zodpovědnost, - trestní bezúhonnost, - zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, nadstandartní zdravotní péče pro Vás i Vaše blízké.

Armáda, policie, bezpečnostní služby, Zlín - Strážní

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: zajištění ostrahy maloobchodních prodejen, spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost. Požadavky: čistý výpis z trestního rejstříku, certifikát strážného výhodou, praxe v oblasti security výhodou, umění jednat s lidmi, základy etiky. Preferujeme zkušenosti

Obchod, Zlín - Obsluha čerpací stanice

location Zlín
time Plný úvazek
Požaduje příjemné vystupování, spolehlivost. Práce spočívá v obsluhování zákazníků, doplňování zboží. Nabízíme práci v pohodovém kolektivu, osobní ohodnocení.


Doporučujeme


SKLADNÍK, Svitávka, okres Blansko
Přijmeme ...