Nabídka práce: ZlínVýroba a provoz, Zlín - Obsluha CNC

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: samostatná obsluha 5-osého CNC se systémem Heindehain Požadujeme: praxe na CNC stroji min. 2 roky, zodpovědnost, spolehlivost Výhody: prémie na Vánoce a dovolenou, stravenky, příspěvek na penz. pojištění, jistota práce v české stabilní společnosti, velmi snadná dostupnost autobusem i vlakem, přátelský pracovní kolektiv

Stavebnictví, Zlín - Izolatéři, pomocní dělníci

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: práce ve výškách, realizace hydroizolačních souvrství. Požadujeme: bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost.

Stavebnictví, Zlín - Stavební dělníci

location Zlín
time Plný úvazek
Požadujeme: bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost,

Doprava, Zlín - Skladníci

location Zlín
time Práce pro OZP
Náplň práce: práce ve skladu pracovních oděvů a ost. OOPP,drogistického a papírenského zboží, příjem a kontrola zboží, zařazování, vychystávání zboží dle požadavků odběratele, manipulace se zbožím Požadavky: pečlivost, pracovitost, zodpovědnost Výhody: poskytování stravenek, pololetní prémie

Výroba a provoz, Zlín - Dělník ve výrobě - tavič skla

location Zlín
time Plný úvazek
Zaměstnanecké výhody: stravenky, ochranné nápoje Zájemci o pracovní místo se hlásí e-mailem, telefonicky (PO-PA od 6:00 do 14:00) nebo osobně v sídle firmy (PO-PA od 6:00 do 14:00).

Stavebnictví, Zlín - Izolatéři, pomocní dělníci

location Zlín
time Plný úvazek
Náplň práce: práce ve výškách, realizace hydroizolačních souvrství. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost, V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis.

Administrativa, Zlín - Lifestylový kouč

location Zlín
time Částečný úvazek
Odborné zaškolení a následné vzdělávání v oboru zajištěno Měsíční bonusový systém Příjemné pracovní prostředí v týmu s dobrou energií, na kterém nám záleží Počet hodin týdně: 16-32 hod.