Finanční specialista s péčí o klienty

mzda CZK 50000.00 za měsíc, včetně bonusů
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Bruntál
Druh pracovniho pomeru Práce na IČ
Datum zahájení: 1.3.2021

Hledáme do týmu nového poradce pro rozvíjení klientského portfolia.
Nabízíme
  • Volnou pracovní dobu - řídíte si sami svůj pracovní i volný čas
  • Atraktivní systém odměňování bez omezení (fixní složka + provize)
  • Odborné zaškolení z pohodlí domova
  • Všestranné portfolio produktů k zajištění všech potřeb klientů
  • Vedení a podporu zkušeného manažera
Náplň práce
  • Rozvíjení portfolia vlastních klientů
  • Osobní nebo online setkávání s našimi klienty
  • Realizace obchodů (pojištění, penzijní spoření, investice, hypotéky, účty, stavební spoření)
  • Řešení servisních požadavků klientů
Očekáváme
  • Středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík a bezdlužnost
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné vystupování
  • Pracoviště: Bruntál nebo Krnov
  • Nástup: dle dohody

Kontaktní jméno:
Ing. Petr Svoboda

Telefon:
608533605

Emailová adresa:
petr.svoboda5@generaliceska.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem