Konstrukér/ka, technolog/žka, region Svitavy

mzda CZK 40000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Svitavy
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

NÁPLŇ: navrhování a konstruování výrobků v 3D CAD systémech SolidWorks a Fusion 360; tvorba podrobné výrobní dokumentace ve 3D i 2D, včetně kusovníků a pracovních postupů; zpracování a aktualizace technické dokumentace; tvorba přesných elektrod pro výrobu POŽADAVKY: vzdělání v oboru strojírenství; praxe v 3D konstruování, zejména v SolidWorks; výhodou jsou znalosti konstrukce vstřikovacích forem, střižných nástrojů a extruze plastů; pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a týmovost; chuť učit se novým věcem a aktivně přispívat k rozvoji projektů NABÍZÍME: stabilní zázemí úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí; práci v jednosměnném provoze od 06:00 do 14:30; slevy na produkty, stravenkový paušál KONTAKT: telefonicky, emailem

Kontaktní jméno:
Petra Jungová

Telefon:
736 488 484

Emailová adresa:
prace@acara.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem