Mistr/mistrová ve strojírenské výrobě, region Olomouc

mzda CZK 38000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Olomouc
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: - Plánování výrobních úkolů - organizace práce na dílnách - kontrola plnění úkolů - navrhuje ve spolupráci s TT změny výkonových norem - zajišťuje dodávky kooperovaných dílů Co od Vás očekáváme: - SŠ vzdělání strojírenského směru s maturitou - práce s PC - zkušenosti s vedením zaměstnanců ve strojírenství výhodou - řidičský průkaz sk. B - pečlivost, samostatnost Co Vám můžeme nabídnout: - nástupní mzda od 38.000,-Kdo 45.000,-Kč dle praxe a zkušeností - nástup možný dle dohody - 7,5 hodinová pracovní doba - 13. a 14. plat - příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění 5% z celkové hrubé mzdy - příspěvek na podnikové stravování - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dovolenou - zázemí stabilní ryze české společnosti - sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc - MHD u vrátnice výrobního areálu firmy - vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo Vaše životopisy prosím zasílat na email: chytilova@mopos.com

Kontaktní jméno:
Irena Chytilová

Telefon:
585555113

Emailová adresa:
chytilova@mopos.com

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem