Nabídka práce: Inspektor prodejen, Pardubice

mzda CZK 27000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Pardubice
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: Pravidelné provádění inspekčních kontrol a auditů ve všech prodejnách. Zajištění dodržování interních standardů a procesů v oblasti prodeje, skladování a zákaznického servisu. Identifikace možností pro zlepšení kvality provozu a služeb. Komunikace se vedením prodejen a centrálním managementem ohledně nalezených nedostatků a návrhů na zlepšení. Zajištění dodržování hygienických a bezpečnostních standardů. Požadujeme: Zkušenosti s porváděním inspekčních kontrol neo praocvní zkušenosti v oblasti manloobchodu výhodou. Pečlivost, samostatnost, pozornost k detailům a schopnost pracovat samostatně. Komunikativnost a schopnost vést konstruktivní dialog s ostatními členy týmu. Flexibilitu a ochotu cestovat mezi prodejnami v regionu. Co nabízíme: Stabilní zaměstnání v renomované společnosti s dlouholetou tradicí. Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje. Konkurenční platové podmínky a benefity. Příjemné pracovní prostředí a kolektivní duch. První kontakt e-mailem.

Kontaktní jméno:
Hana Hendrychová

Emailová adresa:
provozniusek@jednotapce.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem