Nabídka práce: Manažer pro vyhledávání nových zákazníků, Blansko

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Blansko
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: - Identifikace a analýza potencionálních zákazníků. - Navazování a udržování dlouhodobých vztahů s novými a stávajícími klienty. - Vývoj a realizace strategií pro získávání klientů. - Vedení, jednání a uzavírání dohod. - Pravidelná analýza trhu a konkurenčního prostředí. Požadavky: - Zkušenosti v oblasti prodeje nebo marketingu minimálně 2 roky. - Vynikající komunikační dovednosti a schopnost navazovat kontakty. - Schopnost samostatně plánovat a organizovat práci. - Vysoká míra zodpovědnosti a iniciativy. - Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou. - Pokročilá znalost práce na PC. Výhody: - Po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou. - Firemní automobil pro služební účely. - Konkurenceschopný plat s bonusem za výsledky. - Mobilní telefon + notebook. Příležitost pro profesní a kariérní rozvoj. - Pohodlná kancelář v malebném prostředí. - Přátelský kolektiv a podpora na každém kroku. První kontakt telefonicky v čase 7:00-15:00 hod na č. 774 249 882 - p. Kateřina Marková nebo na e-mail. adrese: markova@steelmaker.cz

Kontaktní jméno:
Kateřina Marková

Telefon:
774249882

Emailová adresa:
markova@steelmaker.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem